מלונות בוטיק בתל אביב

בתקופה האחרונה אנחנו שומעים יותר ויותר על מלונות בוטיק כפתרון האירוח האולטימטיבי. לא לכולנו יצא כבר לשהות בהם, בכל זאת- העלות שלהם די גבוהה באופן יחסי, עם זאת- כמעט לכל אחד מאיתנו היה לפחות חבר או מכר אחד שיצא לו להנות מהחוויה המדהימה של אירוח מהמדרגה הראשונה כפי ששום מלון אחר אינו מעניק.

  • מלון בוטיק ברדיצ’בסקי- מלון בוטיק בתל אביב אשר הוקם בקיץ של שנת 2012 שמעמיד בראש  את השירות האישי והמשפחתי אותו הוא מעניק לקהל האורחים שלו. בית המלון מעוצב בסגנון אירופאי יוקרתי לצידן של נגיעות קלות של עיצוב מודרני. בחלל בית המלון ניתן למצוא מבחר של פרטי אמנות מיוחדים, רמת גימור מאד גבוהה והקפדה על כל הפרטים- עד הקטנים ביותר, לרבות איכות גבוהה של מצעים, מזרן שינה ברמה הגבוהה ביותר ועוד. בית המלון מספק שירות סביב השעון והוא מעניק שירות מקיף לאורחיו לרבות הזמנת מקומות במסעדות ומקומות בילוי.
  • מלון כרם- מלון כרם הינו מלון בוטיק אשר ממוקם בכרם התימנים שבתל אביב, ליד שוק הכרמל, אלנבי וחוף הים. בבית המלון תמצאו ארבע סוויטות אשר כל אחת מהן מעוצבת באופן ייחודי. הגיוון בעיצובים נוצר במטרה לאפשר לאורחים מבחר של חללים אליהם יוכלו להתחבר. בתוך כל סויטה ניתן למצוא את כל הציוד ברמה הגבוהה ביותר לצד פתרונות אירוח משלימים כך שבכל סוויטה יכולים להתארח עד ארבעה אנשים. בסוויטה תמצאו מכונת אספרסו, מסך צפיה, רשת אלחוטית ועוד. עיצוב החדר מעורר חושים של ממש ומעניק לאורחים טעימה של הסביב ההקולחת שבו הוא נמצא.
  • מלון בראון- מלון הממוקם במרכז הקולח של תל אביב, בעיצוב אורבני המעניק חווית שירות יחודית לאורחיו.
  • מלון אמבסי- מלון בוטיק הממוקם מטרים ספורים מחוף הים. מלון יוקרתי שעוצב בעיצוב ייחודי של שנות החמישים. במלון ניתן למצוא טרקלין עסקים ולהנות משירות אישי מסביב לשעון.
  • מלון פורט- מלון בוטיק בתל אביב הממוקם מול הנמל ומשלב בתוכו את הישן מול החדש. מעניק לאורחים שלו הזדמנות נדירה להנות משילוב של מיקום מנצח לצד אירוח משפחתי חם ואדיב.

מלונות הבוטיק מיועדים בדרך כלל לאנשי עסקים, זוגות שבאים להנות מחופשה אקסקלוסיבית ואנשים שאוהבים את החיים הטובים. מעבר לעיצוב החדרים המוקפד, חפצי האמנות היוקרתיים והאווירה העשירה שניתן לקבל בבית המלון- העקרון שמאפיין את מלונות הבוטיק הוא השירות האישי.

כל מה שהלקוח יבקש- יוכל לקבל מעובדי המלון שזמינים עבורו במשך עשרים וארבע שעות ביממה. זה למעשה מה שמייחד בתי מלון מסוג זה. למרות שככלל מלונות בוטיק הינם מלונות יקרים תמיד ניתן למצוא מבצעים והנחות שונות שיאפשרו לכם להנות מאירוח ברמה הגבוהה ביותר ולשלם קצת פחות ממה שהייתם משלמים עבורם בדרך כלל.