רומנטיקה באוויר

חופשה זוגית היא ללא ספק דרך לטיפוח הזוגיות. אבל השאלה הנשאלת היא – איפה רומנטי יותר – בצימר או במלון?

כאשר ניגשים לבחור בין השניים – צצות כל המחלוקות והבדלי ההעדפות בין בני הזוג (זהירות – לריב אנו וודאי שלא רוצים). היא רוצה אווירה פסטורלית ואוכל בריאות, והוא כמובן רוצה טלוויזיה עם כל ערוצי הספורט, ומסיבות ופאבים לבילוי זוגי בערב. על דבר אחד לא תהיה מחלוקת – מיטה זוגית (ללא הפרדה) – חייבת להיות…

צימר – מדוע?

אתם חייבים להודות – צימר תמיד נשמע רומנטי יותר. אך האמנם?

בצימר תוכלו לקבל פרטיות, בוודאי שהרבה יותר מבית המלון – תוכלו לבחור ממגוון צימרים לזוגות, בהם מגוון שירותים עבור הזוג הרומנטי – ג’קוזי, סאונה, מטבחון קטן. תוכלו כמובן גם להוסיף ארוחת בוקר מפנקת שתוגש לכם לחדר, או להשתדרג לכם בצימר עם בריכה פרטית צמודה לחדרכם או לבקתה שלכם. מפנק, לא?

בנוסף, יש שיעדיפו צימר בגלל השקט והפסטורליה – זוגות המחפשים קצת רוגע ונחת (מהילדים בדרך כלל או מהעבודה המכבידה), יעדיפו צימר, השוכן בדרך כלל באיזור שקט ומבודד, באיזה קיבוץ או מושב, על פני מלון – עירוני ומלא המולה סביבו.

בית מלון – מדוע?

ראשית, יש טיפוסים שהם לא אנשים של שקט ושלווה. תתפלאו, אך יש שיעדיפו את ההמולה והאטרקציות, על פני ציוץ הציפורים על הבוקר.

בבית המלון תוכלו להינות בדרך כלל לא רק מהארטקציות של המלון – צוות בידור, בריכה או ספא – שאלו וודאי יתרונות חשובים, אלא גם מהסביבה – מגרש כדורגל בקרבת מקום, סופרמקט אפילו, טיילת או מדרחוב, פאבים ובתי קפה וכיוצא בזאת.

ואם כבר באטרקציות עסקינן, אז כמובן שגם בית המלון מספק עבורנו שלל אטרקציות – החל מספא וטיפולים זוגיים מפנקים, וכלה בשירות החדרים, שתוכלו דרכו להזמין איזו ארוחה רומנטית או בקבוק שמפניה לצורך החגיגה.

בניגוד לצימר, בבית המלון גם תוכלו לרכוש חבילה הכוללת חצי פנסיון או פנסיון מלא, ואז תוכלו להרשות לעצמם לבלות את רוב זמנכם אפילו במלון עצמו. אז כשיתחשק לנו (וחדר האוכל יהיה כמובן פתוח…) תוכלו לגשת לחדר האוכל ולהנות מארוחות שחיתות. בישראל בתי המלון היוקרתיים עשירים במגוון מטעמים ובמטבחים ברמה הגבוהה ביותר. לא יורדים ברמתם ממסעדת יוקרה. מה גם שאם תעדיפו, תמיד תוכלו למצוא איזו מסעדה טובה בקרבת מקום, שלא כמו בצימר, המרוחק מההמולה בדרך כלל.

אז בין אם בחרתם בצימר ובין אם בחרתם בבית מלון, רומנטי – בטוח יהיה…