שוברי מתנה לאטרקציות בכל הארץ

×Details

כמה מתנות כבר הענקתם וכמה כבר הספקתם לקבל במשך השנים, עד כדי כך שנדמה כי כבר לא נותר מה לחדש, אלא אם מדובר במתנה ענקית או מיוחדת וגם כאן לא תמיד אפשר להמציא את עצמך מחדש. כיום, עושה רושם שלכולם כבר יש הכל והרעיונות הולכים ואוזלים מאירוע לאירוע. ובכן, מה הפתרון אם כך? איזו מתנה תמיד תדהים, למרות שלכאורה היא תמיד זהה? איזו מתנה תקנה חוויה בלתי נשכחת? שובר מתנה, כמובן. תמיד מפתיע, תמיד חווייתי ואף פעם לא מאכזב, למרות שכמעט תמיד נראה דומה.

שוברי מתנה לאטרקציות בכל הארץ, מתנה לכל אירוע

יום הולדת, יום נישואין, יום המשפחה ושלל אירועים משפחתיים הם סיבה למסיבה לרכישת   שוברי מתנה לאטרקציות בכל הארץ. ניתן לשלב שובר אחד עם מגוון פעילויות, כמו ארוחה עם טיסה בשמי הארץ, או זר מתוק עם יום פינוק, טיול טעימות וסדנת בישול, מוצרי קוסמטיקה ולבוש ועוד שלל אפשרויות להעניק למי שאוהבים ומוקירים. מישהו מבני משפחתכם חוגג פרישה או יום הולדת משמעותי במיוחד, על אחת כמה וכמה, תוכלו להעניק שובר מתנה לחופשה חלומית בבית מלון או צימר על מנת לחגוג את המאורע המשמח.

שוברי מתנה לעובדים

חג הפסח מתקרב לו ושוב ברירת המחדל שלך כמעסיק היא תלושי שי למימוש ברשתות השונות, כי זה מה שתמיד נתת וזה מה שכולם נותנים ובינינו, זה גם הכי קל וזמין. אבל אם ברצונך להשקיע בעובדים שלך, תצטרך להיות קצת יותר יצירתי מזה ולמצוא מתנה שאולי אף תעלה לך זול יותר אבל תתן לעובד שלך הרבה יותר.   שוברי מתנה לאטרקציות בכל הארץ, יכולים להיות מתנה אולטימטיבית לעניין זה. גם אם התקציב שלך קטן השנה, תוכל תמיד לשלב ארוחת בוקר, הזמנה זוגית לסרט או שובר למימוש באטרקציות שונות, לבחירה, בשווי אחיד. תן לעובד שלך את ההרגשה שהשקעת בו וחשבת עליו ולא הלכת על המובן מאליו.

מה כוללים שוברי מתנה?

שוברי מתנה מגיעים בשפע של אפשרויות, המתאימות לכל אדם בכל גיל וניתן לשלב מתנה עבור כל מי שרק רוצים, בין אם בן משפחה או עובד. שוברים אלה , בדרך כלל כוללים מגוון של אטרקציות שונות בתחומים שונים, כגון התחומים הללו:

  1. סדנאות חוויה: בישול, אפייה וקינוחים, צחוק, טיולי שווקים, טעימות יין, ריקודים, צילום וציור, בריאות ועוד. שילוב של למידה וחוויה
  2. אטרקציות – פיינטבול, טיולי ג’יפים וטרקטורונים, ראפטינג, קייאקים, ביקור בפארק מים, רפטינג, מוזיאונים, הפלגות, ביקור באתרי טיולים בארץ, סנפלינג, אירוח בדואי ועוד.
  3. פנאי – סרטים, הצגות תיאטרון, מופעים, ביקור במוזיאונים ומרכזי מבקרים ועוד
  4. ספא ופינוקי גוף ונפש – מסאז’ים, טיפולים אנרגטיים ועוד
  5. אירוח – בתי מלון, צימרים, בתי הארחה וכו’.
  6. חוויות שונות – צלילה, טיסה, הפלגה, צניחה וכו’.
+Share
+Meta

Posted: January 17, 2016

Author: meytal

Category: More Information